Wierzymy, że miłość polega na dawaniu tego co najlepsze. Robimy wszystko z pasją, dbając o jak najwyższą jakość.

Tworzymy miejsce otwarte, w którym możesz poczuć się jak w domu. Wierzymy, że niemożliwe nie istnieje, a Boża dobroć nie zna granic. Kochamy Wrocław.

Kochamy

pastorzy
Bartek i Danusia Tomczyńscy
To pełni pasji dla Boga i ludzi szczęśliwi rodzice czwórki dzieci. Z radością prowadzą kościół, zajmując się również innymi działaniami. Bartek jest dyrektorem programowym Szkoły Biblijnego Uczniostwa, mówcą motywacyjnym, wykładowcą oraz działaczem społecznym. Danusia jest nauczycielką języka angielskiego, pedagogiem specjalnym, a także pracuje w Stowarzyszeniu Wrocławskie Forum Kobiet. Oboje przemawiają na różnych konferencjach i szkoleniach.
„Kościół jest dla nas miejscem, w którym zwykli ludzie spotykają niezwykłego Boga. Mieszkając we Wrocławiu poznaliśmy różne osoby, które szukały autentycznej relacji z Bogiem i pragnęły być częścią kościoła otwartego oraz współczesnego w swojej formie. Kościół Kierunek powstał w wyniku marzenia o miejscu, w którym relacje są ważniejsze niż forma, gdzie każdy czuje się jak w domu i może spotkać się ze zmieniającym życie Bogiem. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, widząc, jak ludzie realizują swoje pasje i odnajdują w naszym kościele powołanie dla swojego życia.”
Odwiedź nas i zainspiruj się!