Spotkania i grupy domowe
wt
18:30

Spotkania dla kobiet

Kościół Kierunek
(co dwa tyg)

Są to spotkania, podczas których rozmawiamy o sprawach ważnych dla kobiet, wspieramy się nawzajem, modlimy się o swoje potrzeby. Spotkania odbywają się w sali Kierunku. Prowadzone są w formie dyskusji i otwartej rozmowy przy kawie i ciastkach.

Więcej informacji
wt
19:00

Grupa u Klaudii i Michała

ul. Litewska (Psie Pole)

Miejsce, gdzie w zabieganej codzienności możesz się bezpiecznie zatrzymać i spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Przy dobrym jedzonku dzielimy się tym, co przeżywamy, wzajemnie zachęcamy i spędzamy czas na wspólnej modlitwie. Jeśli masz pragnienie uczyć się praktycznych rzeczy w życiu z Bogiem na podstawie Słowa Bożego, ta grupa jest dla Ciebie!

Więcej informacji
wt
19:00

Grupa studencka

ul. Cybulskiego (Śródmieście)

Wrocław to miasto pełne studentów, a my chcemy ich lepiej poznać! Spotykamy się każdego tygodnia, żeby wspólnie odpocząć, pomodlić się i porozmawiać o ważnych tematach. Dołącz do nas i nie przegap środowych wieczorów, bo razem z Tobą i wieloma wspaniałymi ludźmi chcemy uczyć się, co to znaczy żyć z Bogiem każdego dnia.

Więcej informacji
śr
18:30

English speaking group

online

The group is the time to read the Bible, pray and build relationships with each other. It is also an opportunity to get to know different cultures and practice English. All foreigners are welcome!

Więcej informacji
śr
19:00

Grupa u Dominiki i Tomka

ul. Sąsiedzka (Partynice)
(poza ostatnią środą miesiąca)

Zapraszamy szczególnie nowe osoby w kościele. Naszym pragnieniem jest skupianie się na podstawach wiary i budowaniu relacji z Bogiem. Każde spotkanie rozpoczynamy od uwielbienia. Jest też czas na zabawy integracyjne, więc możemy się wspólnie pośmiać i zjeść coś dobrego. Najważniejsze jest jednak Słowo – czytanie, rozważanie i inspirowanie się nim.

Więcej informacji
pt
18:00

Grupa wsparcia

Kościół Kierunek

Grupa Dawida, czyli od zera do bohatera. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia wewnętrznego, szukasz sensu życia lub potrzebujesz przyjaciół, to miejsce jest dla Ciebie. Na grupie pracujemy nad tym, kim jesteśmy i co mamy w Bogu, jaka jest nasza tożsamość w Chrystusie.

Więcej informacji
pt
18:00

Spotkania młodzieżowe

Kościół Kierunek
(co dwa tyg)

Spotkania dla młodych ludzi w wieku 13-18 lat. To miejsce, gdzie możesz bez skrępowania rozmawiać o tym, co cię trapi, czym żyjesz, co jest dla ciebie najważniejsze. U nas zostaniesz wysłuchany i zaproszony do świetnej zabawy!

Więcej informacji
pt
18:00

Grupa młodzi dorośli

ul. Małopanewska (Popowice)

Grupa dla wszystkich dorosłych, którzy nadal czują się młodzi. Jeśli się z tym utożsamiasz, to niezależnie czy jesteś studentem, czy już pracujesz, czuj się zaproszony. Na każdym spotkaniu spędzamy czas na pogłębianiu historii biblijnych, dzieleniu się wiarą i dyskusji na aktualne dla nas tematy. A to wszystko przy dobrym jedzeniu i w wesołej atmosferze.

Więcej informacji
sob
18:00

Grupa u Bożenki

ul. Jutrzenki (Oporów)

Grupa jest otwarta dla wszystkich: młodych, starszych, małżeństw i singli. Na grupie szukamy Bożej obecności i budujemy relacje. To czas dzielenia się Słowem Bożym, składania świadectw i uwielbienia.

Więcej informacji
sob

Spotkania dla mężczyzn

Kościół Kierunek
(raz w miesiącu)

Grupa męska to miejsce wzrostu poprzez relację i działanie. W zabieganym świecie pracy i ciągłych wyzwań chcemy zatrzymać się i odpocząć, znaleźć czas, by rozmawiać i rozwijać wartości, które sprawiają, że jesteśmy lepszymi mężczyznami dla siebie, swoich żon i dzieci. Gwarantujemy ciekawie spędzony czas, wartościowe relacje i interesujące tematy rozmów.

Więcej informacji
Napisz do nas