Nasze grupy domowe
wt 18:30 (co dwa tyg)

Grupa dla kobiet

Są to spotkania, podczas których rozmawiamy o sprawach ważnych dla kobiet, wspieramy się nawzajem, modlimy się o swoje potrzeby. Spotkania odbywają się w sali Kierunku. Prowadzone są w formie dyskusji i otwartej rozmowy przy kawie i ciastkach.

śr 18:30
ul. Vespucciego (Swojczyce)

Grupa u Martyny i Mateusza

Podczas naszych spotkań modlimy się o siebie nawzajem, studiujemy historie biblijne i dyskutujemy nad bieżącymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Towarzyszy nam miła atmosfera i smaczny poczęstunek.

śr 18:30
ul. Ślężna (Krzyki)

English speaking group

The group is the time to read the Bible, pray and build relationships with each other. It is also an opportunity to get to know different cultures and practice English. All foreigners are welcome!

ul. Litewska (Psie Pole)

Grupa u Klaudii i Michała

Miejsce, gdzie w zabieganej codzienności możesz się bezpiecznie zatrzymać i spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Przy dobrym jedzonku dzielimy się tym, co przeżywamy, wzajemnie zachęcamy i spędzamy czas na wspólnej modlitwie. Jeśli masz pragnienie uczyć się praktycznych rzeczy w życiu z Bogiem na podstawie Słowa Bożego, ta grupa jest dla Ciebie!

ul. Klasztorna (Wojszyce)

Grupa wsparcia

Grupa Dawida, czyli od zera do bohatera. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia wewnętrznego, szukasz sensu życia lub potrzebujesz przyjaciół, to miejsce jest dla Ciebie. Na grupie pracujemy nad tym, kim jesteśmy i co mamy w Bogu, jaka jest nasza tożsamość w Chrystusie.

ul. Cybulskiego (Nadodrze)

Grupa studencka

Wrocław to miasto pełne studentów, a my chcemy ich lepiej poznać! Spotykamy się każdego tygodnia, żeby wspólnie odpocząć, pomodlić się i porozmawiać o ważnych tematach. Dołącz do nas i nie przegap środowych wieczorów, bo razem z Tobą i wieloma wspaniałymi ludźmi chcemy uczyć się, co to znaczy żyć z Bogiem każdego dnia.

pt 18:00 (co dwa tyg)

Grupa młodzieżowa

Spotkania dla młodych ludzi w wieku 13-18 lat. To miejsce, gdzie możesz bez skrępowania rozmawiać o tym, co cię trapi, czym żyjesz, co jest dla ciebie najważniejsze. U nas zostaniesz wysłuchany i zaproszony do świetnej zabawy!

pt 19:00 (co dwa tyg)
ul. Małopanewska (Popowice)

Grupa młodzi dorośli

Grupa dla wszystkich dorosłych, którzy nadal czują się młodzi. Jeśli się z tym utożsamiasz, to niezależnie czy jesteś studentem, czy już pracujesz, czuj się zaproszony. Na każdym spotkaniu spędzamy czas na pogłębianiu historii biblijnych, dzieleniu się wiarą i dyskusji na aktualne dla nas tematy. A to wszystko przy dobrym jedzeniu i w wesołej atmosferze.

sob 18:00 (pierwsza sob miesiąca)

Grupa męska

Grupa męska to miejsce wzrostu poprzez relację i działanie. W zabieganym świecie pracy i ciągłych wyzwań chcemy zatrzymać się i odpocząć, znaleźć czas, by rozmawiać i rozwijać wartości, które sprawiają, że jesteśmy lepszymi mężczyznami dla siebie, swoich żon i dzieci. Gwarantujemy ciekawie spędzony czas, wartościowe relacje i interesujące tematy rozmów.

sob 18:00
ul. Jutrzenki (Oporów)

Grupa u Bożenki i Adama

Grupa jest otwarta dla wszystkich: młodych, starszych, małżeństw i singli. Na grupie szukamy Bożej obecności i budujemy relacje. To czas dzielenia się Słowem Bożym, składania świadectw i uwielbienia.