bg
chmury
OKRĘGOWA KONFERENCJA PRZEBUDZENIOWA
logo konferencji
Rejestracja

Data

Miejsce

Cena

15-16 września 2023
(piątek - sobota)
Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 199
budynek kościoła „Antiochia”

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wyżywienie i noclegi
we własnym zakresie.

Z ogromną radością zapraszamy na pierwszą Okręgową Konferencję Przebudzeniową Kierunek Conf!

Wizja konferencji zrodziła się w sercu ludzi poruszonych żywą obecnością Ducha Świętego oraz pragnieniem doświadczania Jego darów w naszych kościołach, regionie i kraju.

Spotkajmy się, aby doświadczać Bożej obecności w uwielbieniu, modlitwie i głoszonym Słowie Bożym. Chcemy wspólnie oczekiwać na działanie Ducha Świętego. Będziemy modlić się o uzdrowienie i słowo prorocze dla każdego z nas.

Mówcy

Ryszard i Halina Krzywy zdjęcie

Ryszard i Halina Krzywy

Zaangażowani są w działalność proroczą. Mają trójkę dzieci. Obecnie są członkami Kościoła Zielonoświątkowego w Nysie. Ryszard ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Zaoczne Seminarium Teologiczne w Ustroniu. Przez cztery lata pełnił funkcję pastora w zborze ZKE w Łambinowicach, a następnie w Prudniku w Kościele Zielonoświątkowym. Od 1996 r. wspólnie usługują w służbie proroczej w wielu kościołach w kraju i za granicą, a od kilkunastu lat organizują i prowadzą obozy prorocze.

Mirosław i Ewa Szatkowscy zdjęcie

Mirosław i Ewa Szatkowscy

Autorzy książki o trwałości małżeńskiej pt. „Z jakich klocków zbudować ten dom”. Są małżeństwem od 37 lat, mają pięcioro dzieci i dziewięcioro wnucząt. Przez 25 lat wspólnie prowadzili wspólnotę Kościoła Zielonoświątkowego w Głogowie. Pastor Mirek jest absolwentem Seminarium Teologicznego w Ustroniu. Od października 2016 r. pełni funkcję Prezbitera Okręgowego okręgu zachodniego, równocześnie jest członkiem Rady Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce.

Bartek i Danusia Tomczyńscy zdjęcie

Bartek i Danusia Tomczyńscy

Pełni pasji dla Boga Pastorzy Kościoła Kierunek. Są rodzicami czwórki dzieci. Bartek jest dyrektorem programowym Szkoły Biblijnego Uczniostwa, mówcą motywacyjnym, wykładowcą oraz działaczem społecznym. Danusia jest nauczycielką języka angielskiego, pedagogiem specjalnym, a także pracuje w Stowarzyszeniu Wrocławskie Forum Kobiet. Oboje przemawiają na różnych konferencjach i szkoleniach.

Luke i Ania Greenwood  zdjęcie

Luke i Ania Greenwood

Ewangeliści, mówcy i artyści. Razem z dwójką dzieci mieszkają we Wrocławiu, gdzie zaangażowani są w pracę Kościoła Kierunek. Luke jest dyrektorem organizacji misyjnej Steiger Europe. Napisał też książkę „Global Youth Culture”. Ania jest misjonarką Steigera od 2006 r. Założyła Fundację Steiger Polska, która dociera z ewangelią do młodego pokolenia w naszym kraju. Razem są wykładowcami Szkoły Misyjnej Stegiera, gdzie aktywnie angażują się w szkolenie zespołów misyjnych.

Ania Nieżurawska zdjęcie

Ania Nieżurawska

Wykładowca akademicki storytellingu i coachingu. Autorka programów szkoleniowych dotyczących storytellingu, coachingu, komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej. Z pasją podąża za Bogiem, czynnie zaangażowana jest w rozwój Społeczności Chrześcijańskiej Południe w Warszawie. Od ponad dekady prowadzi procesy indywidualne i grupowe, których celem jest wsparcie liderów lokalnych wspólnot w sztuce wystąpień publicznych, budowaniu i zarządzaniu zespołami oraz w rozwoju zawodowym i osobistym.

Ronnie Kołodziejski zdjęcie

Ronnie Kołodziejski

Pastor, kaznodzieja i misjonarz. W wieku 12 lat razem z rodzicami wyjechał na stałe z Polski do Kanady. Tam oddał swoje życie Bogu, założył rodzinę i został pastorem polonijnego kościoła w Calgary. W 2021 roku razem z żoną Sarą i dwójką dzieci na stałe wrócił do Polski, gdzie został pastorem pomocniczym w Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Zajmuje się pracą misyjną, regularnie wyjeżdża w najdalsze zakątki świata, by dzielić się ewangelią. Odwiedził już około 50 krajów na 6 kontynentach.

Zajęcia dla dzieci

Zapraszamy całe rodziny! Podczas głównych spotkań odbędą się specjalne zajęcia dla dzieci w wieku 3-13 lat, a jedna z sesji do wyboru będzie przeznaczona dla młodzieży od 13 roku zycia. Na zajęcia obowiązuje dodatkowa rejstracja, która pomoże nam przygotować odpowiednią ilość materiałów.

Rejestracja na zajęcia dla dzieci

Plan konferencji

Piątek

16:00otwarcie rejestracji
18:00sesja 1
Uwielbienie — zespół kościoła Kierunek
Wykład — Ronnie Kołodziejski
Czas modlitwy

Sobota

10:00sesja 2
Uwielbienie — zespół kościoła Narody
Wykład — Luke Greenwood
Czas modlitwy
12:30 - 13:20warsztaty / tura 1
13:40 - 14:30warsztaty / tura 2
Warsztaty do wyboru na obu turach:
Sztuka słuchania Boga (warsztat proroczy) — Ryszard Krzywy
Jak głosić Ewangelię w dzisiejszych czasach? (warsztat misyjno-ewangelizacyjny) — Ania Greenwood
Silne małżeństwo (warsztat duszpasterski) — Mirosław i Ewa Szatkowscy
Kolejny krok (warsztaty rozwojowe dla pastorów ) — Ania Nieżurawska
17:00sesja 3
Uwielbienie — zespół kościoła Kierunek
Wykład — Bartek i Danusia Tomczyńscy
Czas modlitwy
19:00zakończenie
Rejestracja